gamedxt logo
1. Domáca zdravotná starostlivosť
Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ADOS) ŠIAS, Vám ponúka komplexné služby domácej zdravotnej starostlivosti pre klientov všetkých vekových skupín.
Obzvlášť sa špecializujeme na klientov, ktorý boli hospitalizovaní na chirurgických alebo interných jednotkách intenzívnej starostlivosti (JIS), koronárnych jednotkách (KJ) a anesteziologicko-resuscitačných oddeleniach (ARO). Našim hlavným krédom je zabezpečenie tej najvyššej kvality poskytovaných služieb a maximálnej spokojnosti klienta. Preto pri našich zdravotných sestrách a ošetrovateľkách dbáme nielen odbornú zdatnosť ale tiež na povahové vlastnosti a schopnosť citlivého empatického prístupu.
Tu nájdete najdôležitejšie fakty o domácej ošetrovateľskej starostlivosti:
  • Čo je to domáca ošetrovateľská starostlivosť?
  • Výhody domácej ošetrovateľskej starostlivosti.
  • Komu je domáca ošetrovateľská starostlivosť určená?
  • Časová dostupnosť domácej ošetrovateľskej starostlivosti.
  • Formy domácej ošetrovateľskej starostlivosti?
  • Najčastejšie konkrétne príklady domácej ošetrovateľskej starostlivosti.
  • Uhrádza domácu ošetrovateľskú starostlivosť zdravotné poisťovne?
  • Prečo si vybrať práve ŠIAS, s.r.o.?
Ak máte ďalšie otázky, napíšte nám na info@siascentrumzdravia.eu alebo nám zavolajte na 052-468 58 16 .
2. Odborná rehabilitačná starostlivosť
Ponúkame Vám odbornú rehabilitačnú starostlivosť vo Vašom domácom prostredí. Vzhľadom k zameraniu našej agentúry na pacientov vyžadujúcich intenzívnu starostlivosť a rehabilitáciu, špecializujú sa naši rehabilitační pracovníci na respiračnú (dychovú) fyzioterapiu, posilňovanie posturálneho svalstva a nácvik chôdze u pacientoch po operáciách alebo dlhším pobytom na lôžku. Zo skúseností vieme, že najmä po zložitejších operáciách býva prechod z nemocnice domov problematický práve z pohľadu dostupnosti rehabilitácie. Okrem spomenutej špeciálnej rehabilitácie Vám ochotne zabezpečíme aj ostatné druhy rehabilitácie vrátane klasických masáži.
3. Zabezpečenie rehabilitačných a iných zdravotných pomôcok
Preto že naši klienti často potrebujú nejakú rehabilitačnú pomôcku, ponúkame Vám ich zapožičanie alebo pomoc s jej získaním na predpis. Požičiavame a zabezpečujeme celé široké spektrum zdravotných pomôcok.
Potrebu konkrétnej pomôcky riešime vždy s každým klientom individuálne, neváhajte sa preto s Vašou požiadavkou na nás kedykoľvek obrátiť. Zoznam základných pomôcok nájdete tu: Okrem zdravotných pomôcok zabezpečujeme našim klientom aj donášku liekov. Z našej dlhoročnej praxe si uvedomujeme často neprekonateľné problémy, ktoré majú naši pacienti so zabezpečovaním zdravotníckeho materiálu a liekov, ktoré sú pre n ich nevyhnutné. Stačí sa na nás obrátiť a my Vám zabezpečíme predpísanie lieku u Vášho lekára, vyzdvihnutie lieku v lekárni až po jeho doručenie priamo k Vám domov.


PomôckaDoba nájmuCena
Bioptron 1 mesiac 20€
Odsávačka hlienov 1 mesiac 20€
Invalidný vozík 1 mesiac 10€
Chodítko 1 mesiac 10€
Rolátor 1 mesiac 10€
Elektricky polohovateľná posteľ 1 mesiac 20€
Aktívny antidekubitný matrac 1 mesiac 15€
Oxygenátor 1 deň 2,40€
Toletný vozík 1 mesiac 10€
Sprchovacia stolička 1 mesiac 10€
G-aparát 1 mesiac 10€
* minimálna doba prenajmu sú 2 mesiace
2. Odborná rehabilitačná starostlivosť
Okrem zdravotníckych služieb Vám taktiež ponúkame komplexné nezdravotnícke služby pre rodinu a domácnosť. Zabezpečujem aj sociálne služby ako sú terénna opatrovateľská starostlivosť alebo prepravná služba. Tieto služby zabezpečujem sa týchto podmienok:.